piątek, 6 maja 2016

friday

Cześć!
Jak ma się wolne to czas jakby przyspieszył. :( Staram się dużo czytać i wylegiwać na słońcu, gdyż trzeba korzystać z tak pięknej pogody. Wczoraj w mojej miejscowości zorganizowałam ognisko klasowe, na które zjechało się pół klasy. Ostatnio ciągle jestem gdzieś na jakimś ognisku, w końcu teraz jest na to sezon. Będzie co wspominać. :)

Dzisiaj odwiedziłam Olę i poszłyśmy na chwilę na spacer do lasu, uwielbiam chodzić po lesie i robić zdjęcia wszystkiemu co mijam. :P Umówiłam się z nią na rowery wieczorem, gdyż teraz jest trochę za gorąco. Dawno nie byłam na takiej dłuższej przejażdżce i cieszy mnie ten wypad.
Opowiadacie co tam u Was? :))


15 komentarzy:

 1. Również mam wolne, ale nie mam czasu na leżenie. Ciągle coś robię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja sobie jeszcze leniuchuję w domku, korzystam z pięknej pogody, ale wolne się szybko skończy ja wrócę do Wrocka na studia, czeka mnie kolokwium za kolokwium niestety.
  Też uwielbiam spacery po lesie. Lubię tę ciszę i ten charakterystyczny dla lasu klimat.
  Pozdrawiam gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, na ognisko też bym wbiła :) Rowery, ogniska, przyroda... Jak ja kocham wiosnę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mając przedłużoną majówkę starałam wykorzystać ją w 100% i chyba mi się udało. Codziennie spędzałam czas z przyjaciółmi. Niestety jutro czeka mnie nauka i powrót do szkoły;/

  OdpowiedzUsuń
 5. Aj, ja się trochę boję chodzić do lasu. To pewnie przez te historie z dzieciństwa o kleszczach brr...

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę tych ognisk... U mnie koleżanka z klasy miała jedno zorganizować, ale póki co chyba nic z tego nie wyszło. Niestety nie mam za bardzo wolnego, więc nie korzystam z pogody, ale pocieszam się tym, że za dwa tygodnie będę mogła wreszcie nacieszyć się wiosną i czasem wolnym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też zazdroszczę <3 najpiękniejszy czas <3

   Usuń
 7. Ognisko to świetna sprawa! Ja póki co byłam (w tym roku) na jednym ale bardzo miło wspominam :) Super zdjęcia tylko szkoda, że tak mało :)
  anonimoowax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ognisko to świetna sprawa! Ja póki co byłam (w tym roku) na jednym ale bardzo miło wspominam :) Super zdjęcia tylko szkoda, że tak mało :)
  anonimoowax.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Jakie piękne to ostatnie zdjęcie <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę, ja mam malutko wolnego czasu :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj to fakt, trzeba korzystać z pogody! :) Spacery po lesie to ja uwielbiam :) Niestety w tym roku jeszcze nie miała okazji się wybrać, bo koło mnie nie ma żadnego lasu i muszę jechać do babci żeby pooddychać trochę leśnym powietrzem, ale wkrótce na pewno to nadrobię :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Tak, trzeba korzystać z pogody i wolnego dnia! Piękne zdjęcia :)

  Pozdrawiam gorąco ♡♡♡
  MADEMOISELLE BLOG

  OdpowiedzUsuń
 13. Też uwielbiam las, pisałam o tym nawet w tym wpisie: http://fall-fromgrace.blogspot.com/2014/09/lesne-wojaze-moje.html :) Śliczne zdjęcia! Dzięki nim aż tutaj czuję ten cudowny zapach leśnej ściółki :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz !
Nie bawię się w obserwację za obserwację.